Wytrzymałe bandownice do taśm

Wytrzymałe bandownice do taśm

Napinacz do taśm, czyli bandownica to urządzenie, które jest bardzo przydatne wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność dobrego zabezpieczenia ładunków.

Niezawodne bandownice do taśm

Bandownica to sprzęt, który przydaje się w magazynach i firmach transportowych. Bandownica pozwala na bardzo solidne zabezpieczenie nie tylko ładunków, które zostały umieszczone na paletach. To sprzęt bardzo uniwersalny, który – w zależności od modelu, może zostać wykorzystany także przy pakowaniu paczek o zróżnicowanej wielkości i kształcie. Zalety tego sprzętu szczególnie docenią właściciele sklepów internetowych, którzy każdego dnia przygotowują mnóstwo paczek do wysyłki.

Bandownice są sprzętem występujących w różnych rodzajach. Oprócz bandownicy elektrycznej dostępna jest także bandownica ręczna. Nie bez powodu ręczna bandownica cieszy się bardzo dużą popularnością. Bandownice ręczna ma niewielkie gabaryty, jest więc stosunkowe lekka. Dzięki temu ręczna bandownica do taśmy z łatwością może zostać przeniesiona w inne miejsce.

Bandownice do taśmy – do jakich taśm jest przeznaczona?

Bandownica do taśmy to proste w obsłudze urządzenie, które może być przeznaczone do taśm PP i PET. Bandownica do taśmy PP różni się od tej do taśm PET tym, że posiada mocniejszy nożyk. Bandownice do taśmy PP mogą obsługiwać taśmy o szerokości od 9 do 19 mm. Bandownica do taśmy PP jest bardzo uniwersalna. W zależności od modelu może bowiem obsługiwać tylko taśmy PP albo dodatkowo również taśmy PET. Przystępna cena jest jej dodatkową zaletą.

Redakcja