Wydajne rozrzutniki obornika dla rolników

Wydajne rozrzutniki obornika dla rolników

Praca rolnika jest dzisiaj zdecydowanie łatwiejsza niż kilkadziesiąt lat temu. Wykonywanie wielu prac ułatwiają różne maszyny i sprzęty. Do takich podstawowych zalicza się rozrzutnik obornika. Rolnicy, którzy chcą zakupić rozrzutnik dla swojego gospodarstwa mają do wyboru między innymi rozrzutnik Annaburger.

Annaburger – czym się odznacza?

Rozrzutnik Annaburger produkowany jest w Niemczech od lat. Rozrzutnik Annaburger to maszyna, która w Polsce dostępna jest już od dłuższego czasu. Nie tylko polscy rolnicy cenią to, że Annaburger rozrzutnik posiada bardzo solidną, wytrzymałą konstrukcję. Doceniają także to, że Annaburger to maszyna wyjątkowo uniwersalna.

Annaburger rozrzutnik zapewnia bardzo równomiernego rozrzucanie nie tylko obornika, ale także kompostu i wapna. Rozrzutnik obornika Annaburger wyposażony jest w szeroką i bardzo pojemną skrzynię. Taka konstrukcja skrzyni, że cały ładunek kompostu, wapna czy obornika z łatwością przenoszony jest na jej tył. Tam właśnie znajduje się adapter roztrząsająco-rozrzucający.

Jakie typy rozrzutników są dostępne?

Każdy rolnik, którego interesuje rozrzutnik obornika Annaburger ma do wyboru maszyny różnych typów i w różnej klasie. Poszczególne modele mogą się różnić między innymi konstrukcją podwozia. Na rynku dostępny jest rozrzutnik z podwoziem typu boogie, wahliwym albo amortyzowanym hydraulicznie. Wszystkie rozrzutniki niemieckiej firmy Annaburger zostały wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości.

Redakcja