Wydzierżawienie ekspresu do kawy – czy to możliwe?

Wydzierżawienie ekspresu do kawy – czy to możliwe?

Kawa to ulubiony napój wielu osób. Najlepsza jest ta pyszna, aromatyczna, zaparzana w ekspresie. Czy jednak zawsze trzeba go kupić by móc się cieszyć jej smakiem? Okazuje się, że można skorzystać z możliwości długoterminowego wypożyczenia ekspresu! Dzierżawa ekspresów do kawy jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza do biur.

Firmy, w których pracuje wiele osób potrzebują naprawdę solidnych, wysokiej jakości ekspresów, a do tego regularnych przeglądów. Urządzenia są przecież stale używane. Dobrym pomysłem jest też dzierżawa ekspresów do restauracji. Na czym polega taka dzierżawa? Gdzie znaleźć solidne oferty?

Czym jest dzierżawa ekspresu?

Dzierżawa ekspresów do kawy to usługa polegająca na wynajmowaniu ekspresu do określonej firmy. Sprzęt zostaje dostarczony i zainstalowany w określonym miejscu, a także podlega konserwacji, przeglądom. W ofercie można liczyć również między innymi na kontrolowanie jakości parzonej kawy, dostarczanie tabletek do czyszczenia, kontrolę i wymianę filtrów, mycie. Wiele zależy od wybranego pakietu, a jest ich kilka.

Wszystko po to by dzierżawa ekspresów do kawy była wygodna dla klienta i dopasowana do jego potrzeb. Z podobnej możliwości korzysta już wiele różnych firm.

Dzierżawa ekspresów do korporacji – oferta

Czym dzierżawa różni się od leasingu? Leasing jest formą finansowania ekspresu. Wynajem kojarzy się zaś z czymś krótkoterminowym, na chwilę. W tym przypadku zaś chodzi o dzierżawę, która jest długoterminowa. Wybrany ekspres może służyć w danej firmie przez długi czas. Takie usługi są oferowane zarówno przedsiębiorstwom produkcyjnym, biurom, jak i restauracjom. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się jednak dzierżawa ekspresów do biura.

Redakcja