Sprzęt przydatny w rolnictwie

Sprzęt przydatny w rolnictwie

Jednym z producentów maszyn rolniczych jest niemiecka firma Annaburger. Firma jest obecna również w Polsce, a w jej ofercie dostępne są między innymi rozrzutniki obornika. Cieszą się one bardzo dużym uznaniem polskich rolników.

Czym Annaburger odróżnia się od innych?

Rozrzutnik Annaburger jest sprzętem niezwykle uniwersalnym, co znaczy, że można wykorzystać go w gospodarstwie rolnym do bardzo wielu prac. Rozrzutnik Annaburger przydaje się nie tylko do rozrzucania obornika. Rolnicy mogą wykorzystać rozrzutnik także do rozrzucania innych nawozów organicznych.

Annaburger rozrzutnik przyda się do rozrzucania kompostu oraz rozsiewania wapna. Wszystkie materiały niezależnie od tego, jaka jest ich konsystencja, Annaburger rozrzutnik rozprowadza tak samo dobrze. Wyróżnia się dużymi, wynoszącymi nawet 24 m szerokościami rozrzutu.

Jakie rozrzutnik są dostępne u polskiego dealera?

Annaburger rozrzutnik wyposażony jest w adapter roztrząsająco-rozrzucający składający się z dwóch lub trzech walców. Dzięki temu rozrzutnik obornika Annaburger z łatwością rozdrabnia obornik na zdecydowanie mniejszą frakcję. Rozrzutnik obornika Annaburger dostępny jest z podwoziem wahliwym, amortyzowanym hydraulicznie i typu boogie.

Wszystkie rozrzutniki produkowane przez firmę Annaburger posiadają szeroką i pojemną skrzynię. Dzięki temu, że firma produkuje również nadstawki do kompostu, wysokość ścian rozrzutnika można z łatwością powiększyć.

Redakcja