Mieszkanie na poznańskim Piątkowie

Mieszkanie na poznańskim Piątkowie

Piątkowo to jedna z najciekawszych i najatrakcyjniejszych części Poznania. Nic więc dziwnego, że inwestycje takie jak nowe mieszkania Poznań piątkowo już od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem.

Mieszkanie na Piątkowie

Piątkowo, to część Poznania, która wyróżnia się doskonałą lokalizacją – wszędzie jest stąd blisko, a na miejscu mieszkańcy mają dostęp do wielu obiektów handlowych, rozrywkowych czy edukacyjnych, a także placówek medycznych. Co więcej komunikacja miejska jest tu bardzo dobrze rozwinięta, a liczne przystanki umożliwiają bezproblemowy dojazd różne miejsca w całym mieście. Te argumenty przemawiają za tym, by zastanowić się nad opcją, jaką są mieszkania piątkowo. To doskonałe miejsce do zamieszkania zarówno dla młodych singli, rodzin z dziećmi, jak i seniorów, którzy cenią aktywny tryb życia i ciekawe otoczenie.

Nowe inwestycje Poznań Piątkowo

Jeśli interesują cię mieszkania Poznań piątkowo prosto od dewelopera, warto zapoznać się z najnowszą inwestycją. To wyjątkowe mieszkania o różnym metrażu, które wyróżniają niespotykane klatki schodowe, będące ukłonem w stronę sztuki ulicznej.

Dla mieszkańców przewidziano też wiele udogodnień takich jak monitoring, łatwo dostępne miejsca postojowe w garażu podziemnym lub na zewnątrz, a także rowerownie i wózkownie. Na życzenie klienta mieszkanie może zostać wykończone „pod klucz”, nie trzeba więc kłopotać się remontem.

Redakcja