Kursy online – szeroka oferta

Kursy online – szeroka oferta

Firma już od bardzo wielu lat pomaga Polakom w zdobywaniu wiedzy – i to zarówno w zakresie języków obcych, jak i różnorodnych umiejętności (zawodowych, jak i bardziej hobbystycznych). Wcześniej oferta firmy obejmowała jedynie kursy korespondencyjne.

Dzisiaj postanowiono wyjść naprzeciw nowym czasom oraz oczekiwaniom kursantów i wprowadzono do oferty także kursy przez Internet, które cieszą się dużym zainteresowaniem. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż kursy online to nie tylko prosta i efektywna nauka, ale też dostęp do multimediów i wielu interaktywnych pomocy dydaktycznych. Dodatkowym plusem jest to, iż oferta kursów online jest bardzo szeroka.

Kursy online językowe

Pierwszą grupą kursów online są kursy językowe, których wybór jest bardzo szeroki i wychodzący naprzeciw różnym oczekiwaniom. Językowe szkolenia online z certyfikatem są dostępne w następujących wariantach:

  • język angielski (początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany i w biznesie)
  • język niemiecki (początkujący, średnio zaawansowany i w biznesie)
  • język francuski początkujący
  • język hiszpański (początkujący i średnio zaawansowany)
  • język włoski początkujący

Oprócz popularnych i często wybieranych języków oferuje też kursy innych języków – takich jak portugalski, duński, czeski, szwedzki, niderlandzki czy japoński. Zatem osoba zainteresowana nauką języków naprawdę ma w czym wybierać. 

Pozostałe kursy online

Oprócz kursów językowych (które – co nie dziwi – cieszą się największą popularnością) firma posiada też inne propozycje, którymi także warto się zainteresować.

Oferta pozostałych kursów online obejmuje między innymi takie kursy jak: specjalista do spraw kadr i płac, jak założyć i prowadzić własną firmę, jak radzić sobie ze stresem, zarządzanie czasem czy kurs asertywności. Każdy z tych kursów jest warty uwagi. Firma oferuje różnorodne kursy przez Internet, które gwarantują skuteczną, efektywną i bardzo przyjemną naukę.

Redakcja