Jakie zalety mają sufity napinane?

Jakie zalety mają sufity napinane?

Zastanówmy się bliżej, w jakim celu montowane są sufity napinane i czy nadają się również do Twojego wnętrza. Firma znana na rynku już od kilku lat, grupa DPS oferuje wszelkiego rodzaju sufity napinane ściany napisane do każdego wnętrza, zapewniając o wysokiej jakości swoich produktów. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom.

Nowoczesne technologie procesu produkcyjnego

Decydując się na sufity napinane, zyskujemy przede wszystkim najnowocześniejsza technologię, dzięki której proces produkcji sufitów napinanych jest na wysokim poziomie. Pierwszą i podstawową zaletą sufitów i ścian napinanych jest bogata kolorystyka oraz zróżnicowane wzornictwo, dzięki czemu mamy naprawdę duży wybór.

Na życzenie klienta wykonujemy także na suficie bądź ścianie graficznie dopasowany nadruk, pod warunkiem że klient dostarczy nam grafikę we właściwej rozdzielczości. Dodatkowo możemy po raz pierwszy zaplanować kształt naszego sufitu. Już nie zwykły i płaski, ale taki jak sobie wymarzyliśmy. Inna zaletą jest oświetlenie, jakie wkomponowane w sufit tworzy jedną całość.

Trwałość i lekkość konstrukcji sufitowej

Pozostały nam jeszcze dwie zalety, o których warto wspomnieć, jest to trwałość i lekkość powłoki sufitowej bądź ścianowej. Z jednej strony produkowane sufity napinane są wyjątkowo odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, z drugiej ich konstrukcja jest lekka, co sprawia że strop nie zostaje dodatkowo obciążony.

Wszystkie nasze produkty są ekologiczne, zapewniają doskonałą akustykę w pomieszczeniu, chroniąc inne przed przepustowością dźwięku. Zalet sufitów napinanych jest o wiele więcej, warto zatem przyjrzeć się bliżej tego rodzaju produktom wykończeniowym.

Redakcja